• Změna ve zveřejňování změn rozvrhu a suplování

• S platností od 19. 11. 2018 budou veškeré změny rozvrhů a suplování přístupné po přihlášení přímo z Edupage stránky / mobilní aplikace pod záložkou Aktuální suplování (Edupage), ev. Suplování (mobilní aplikace). Změny rozvrhů se budou také přímo promítat do rozvrhů učitelů, tříd, žáků.

Tato funkce je zatím ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky. Na jejich odstraňování se průběžně pracuje.

• Přírodovědný klokan 2018

• V tomto týdnu se řada našich žáků zapojila do mezinárodní soutěže Přírodovědný klokan. Na webu školy jsou pro Vás připraveny podrobnosti.

ÚSPĚŠNÝM ŘEŠITELŮM BLAHOPŘEJEME!

• Adaptační kurzy

• V uplynulých třech týdnech proběhly za nádherného počasí adaptační kurzy tříd prvních ročníků. Fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

• Slavnostní galavečer "České ručičky 2018"

• Náš absolvent Michal Žák obsadil 1. místo v celostátním kole soutěže Kovo Junior České ručičky v oboru obráběč kovů. Více k této události si můžete prohlédnou ZDE

K vynikajícímu úspěchu blahopřejeme!

• Ukončení školního roku

• Klasifikace za druhé pololetí letošního školního roku bude uzavřena v pondělí 25. 6. 2018 ve 12:00 hodin. Pedagogická rada proběhne v úterý 26. 6. 2018. Výroční vysvědčení bude žákům předáno v pátek 29. 6. 2018 v 8:00 hodin. Nejpozději tentýž den bude na webových stránkách školy (www.sps-chrudim.cz) zveřejněn rozpis dodatečných a opravných zkoušek za druhé pololetí. Tyto zkoušky budou probíhat v posledním prázdninovém týdnu. Termíny zkoušek jsou závazné!

V případě, že žák svoji neúčast na zkoušce neomluví u zkoušejícího do tří dnů, bude zkouška hodnocena stupněm nedostatečný.

• Hokejbal - krajské kolo

• Školní družstvo hokejbalistů velmi úspěšně reprezentovalo v krajském kole - obsadilo první místo a postoupilo do celostátního finále této soutěže. Více informací si můžete přečíst ZDE.

• Vynikající úspěch našich obráběčů kovů

• Naši žáci 3. ročníku oboru obráběč kovů vynikajícím způsobem reprezentovali v celostátáním finále soutěže KOVO JUNIOR 2018. Michal Žák v nabité konkurenci zvítězil a David Bednář obsadil 3. místo. V hodnocení škol se družstvo SPŠ Chrudim umístilo na 1. místě. Podrobnosti si můžete přečíst ZDE.

BLAHOPŘEJEME!

• Florbal Challenge - národní finále Východ

• Školní florbalový tým pod vedením Mgr. Radka Boháče se probojoval do Národního finále Východ soutěže Florbal Challenge. Rozhodně se zde neztratil a vybojoval cenné 5. místo. Více se dozvíte ZDE.

• Čtvrtletní klasifikace + konzultační odpoledne pro rodiče

• Klasifikace za 3. čtvrtletí bude uzavřena 6. 4. 2018 ve 12:00 hodin. 9. 4. 2018 od 15:30 hodin pořádá škola konzultační odpoledne pro rodiče. Téhož dne v 15:30 hodin proběhne v přednáškovém sále jednání Rady rodičů. Rozmístění učitelů si můžete stáhnout ZDE. Všichni rodiče jsou srdečně zváni!

• Matematická soutěž - regionální kolo

• Žák třídy ZO2A Vítězslav Obolecký dosáhl velmi pěkného úspěchu v regionálním kole matamatické soutěže žáků. V kategorii U2 obsadil 3. místo. Podrobnosti a další výsledky si můžete přečíst ZDE.

• Velikonoční prázdniny

• Ve čtvrtek 29. 3. 2018 začínají velikonoční prázdniny. Po prázdninách bude výuka podkračovat od úterý 3. 4. 2018 podle rozvrhu sudého týdne.

• Jarní prázdniny

• V týdnu od 12. do 16. 3 2018 jsou jarní prázdniny. Výuka po prázdninách začne v pondělí 19. 3. 2018 podle rozvrhu sudého týdne.

• Výběrový lyžařský kurz

• Ve dnech 29. 1. - 4. 2. 2018 absolvovali žáci výběrový lyžařský kurz v  Itálii - Aprica & Corteno. ZDE si můžete prohlédnout fotogalerii z této akce.