• MSV Brno

• Plánovaný a avizovaný zájezd na veletrh do Brna se pro naprostý nezájem ze strany žáků nekoná. Několika přihlášeným zájemcům se omlouváme.

• Silniční veletrh Doubravice

• Žáci druhého a třetího ročníku oboru mechanik silničních strojů navštívili tradiční "Silniční veletrh" v Pardubicích - Doubravicích. Za příznivého počasí měli možnost se zblízka seznámit s technikou, používanou dříve a nyní při údržbě silnic pardubickou pobočkou Správy a udržby silnic Pardubckého kraje. Můžete si z této akce prohlédnou několik fotografií.

• Maturitní vysvědčení

• Maturitní vysvědčení za podzimní termín (s výjimkou žáka třídy ST4B, který konal DT z matematiky - DT dosud nejsou opraveny) budou k vyzvednutí na studijním oddělení školy v pátek 9. 9. 2022 od 10:00 hodin. Nutné je osobní převzetí proti podpisu!

• Zahájení školního roku

• Letošní školní rok byl zahájen. Přejeme všem žákům žákům co nejlepší studijní výsledky, hodně zdraví a pohody v osobním životě!  Z úvodního shromáždění žáků i učitelů školy byla pořízena fotogalerie.