• Konzultační odpoledne pro rodiče

• Ve středu 3. 4. 2024 od 15:30 do 17:00 hodin proběhne v hlavní budově školy v Čáslavské ulici konzultační odpoledne pro rodiče. ZDE si můžete prohlédnout, kde jednotlivé učitele najdete. Všichni rodiče jsou srdečně zváni!

• Velikonoční prázdniny

• Před Velikonocemi bude výuka ukončena ve středu 27. 3. 2024. Od úterý 2. 4. 2024 poračuje vyučování podle rozvrhu hodin sudého týdne.

• Matematický klokan

• Mezinárodní soutěž Matematický klokan probehla v naší škole 22. března 2024. Tady se můžete seznámit s výsledky i s dalšími podrobnostmi. Úspěšným řešitelům blahopřejeme!

• Jarní prázdniny

• Jarní prázdniny začínají v pondělí 11. 3. 2024 a potrvají do pátku 15. 3. 2024. Výuka ve všech třídách bude pokračovat od pondělí 18. března 2024 podle rozvrhu sudého týdne.

• Úspěch v soutěži odborných dovedností obráběčů kovů

• V minulých dnech reprezentovali velmi úspěšně naší školu v regionálním kole soutěže odborných dovedností obráběčů kovů žáci třídy ZO3A Jan Topič (1. místo a postup do celostátního finále) a Mykhailo Hrys (3. místo).

Gratulujeme!

Více se o akci dozvíte ZDE.

• Matematická soutěž

• Školní kolo matematické soutěže proběhlo ve středu 21. 2. 2024 s hojnou účastí žáků tříletých i čtyřletých oborů. Výsledky si můžete prohlédnout ZDE. Úspěšným účastníkům gartulujeme!

• PF 2024

• Přejeme všem žákům, učitelům a ostatním zaměstnancům i jejich rodinám pohodové Vánoce a úspěšné vykročení do nového roku 2024.

• Vánoční prázdniny

• Výuka před vánočními prázdninami bude ukončena v pátek 22. 12. 2023 mimořádně po 4. vyučovací hodině. Prázdniny trvají do 2. 1. 2024. Od středy 3. 1. 2024 se vyučuje podle platného rozvrhu hodin pro lichý týden.

• Logická olympiáda - BLAHOPŘEJEME!

• Vynikajícího úspěchu v soutěži "Logická olympiáda" pořádané Mensou Česko dosáhl žák třídy MC1A Ondřej Chaloupek. V krajském kole obsadil v kategorii C vynikající 2. místo, a tím se kvalifikoval do kola celostátního, které proběhlo v prostorách Senátu ČR 4. prosince 2023. Více si o této aktualitě můžete přečíst ZDE.

• Konzultační odpoledne

• V úterý 14. listopadu 2023 od 15:30 hodin proběhne v hlavní budově školy v Čáslavské ulici konzultační odpoledne pro rodiče.

VŠICHNI RODIČE JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI

• Prázdniny

• Letošní školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 30. 6. 2023. Nový školní rok bude po prázdninách zahájen v pondělí 4. 9. 2023 v 8:00 před hlavní budovou školy v Čáslavské ulici.

Hezké prázdniny všem!

• Workshop Vize Pardubického kraje 2050+

• Žáci naší školy ze třídy MC3A byli spolu se žáky Gymnázia Mozartova Pardubice přizvání k účasti na workshopu "Vize pardubického kraje 2050+", který pořádala Univerzita Pardubice pod záštitou Dopravní fakulty Jana Pernera. Více se o této akci dočtete ZDE.

• Velikonoční prázdniny

• Letošní velikonoční prázdniny proběhnou od čtvrtka 6. 4. 2023 do pondělí 10. 4. 2023. Výuka bude pokračovat od úterý 11. 4. 2023 podle rozvrhu hodin pro lichý týden.

• Konzultační odpoledne

• V úterý 4. 4. 2023 od 15:30 do 17:00 hodin proběhne v hlavní budově školy v Čáslavské ulici konzulatční odpoledne pro rodiče.