• Soutěž žáků - "PF 2020"

• Vedení školy vyhodnotilo žákovskou soutěž o nejlepší novoročenku SPŠ Chrudim. Autorem nejlepšího návrhu je žák třídy ST4A Jakub Vanžura.

Úspěšnému autorovi blahopřejeme!

• Konzultační odpoledne pro rodiče + schůze Rady SRPŠ

• Konzultační odpoledne pro rodiče proběhne v pondělí 8. 4. 2018 od 15:30 do 17:00 hodin.

Jednání Rady SRPŠ bude zahájeno tentýž den v 15:30 hodin v přednáškovém sále školy (přízemí hlavní budovy). Rozmístění jednotlivých učitelů si můžete prohlédnout či vytisknout ZDE.

Všichni rodiče jsou srdečně zváni!

• Významné ocenění školy

• Naše škola opět velmi dobře uspěla v anketě "Škola doporučená zaměstnavateli" - nezávislém hodnocení škol zaměstnavateli Pardubického kraje. Po loňském druhém místě

obsadila  SPŠ Chrudim letos 3. místo!

• Změna ve zveřejňování změn rozvrhu a suplování

• S platností od 19. 11. 2018 budou veškeré změny rozvrhů a suplování přístupné po přihlášení přímo z Edupage stránky / mobilní aplikace pod záložkou Aktuální suplování (Edupage), ev. Suplování (mobilní aplikace). Změny rozvrhů se budou také přímo promítat do rozvrhů učitelů, tříd, žáků.

Tato funkce je zatím ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky. Na jejich odstraňování se průběžně pracuje.