• Škola doporučená zaměstnavateli 2017

• Naše škola opět uspěla v anketě "Škola doporučená zaměstnavateli" - nezávislém hodnocení škol zaměstnavateli Pardubického kraje. Po prvním a třetím místě v letech 2015 a 2016 obsadila  SPŠ Chrudim letos 2. místo. Více si o anketě a výsledcích můžete přečíst ZDE a ZDE.

• Úspěch našich basketbalistů

• 24. listopadu 2017 proběhlo okresní kolo soutěže v basketbalu. Naši žáci obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola. Krajské kolo se konalo 28. listopadu 2017. Naši žáci opět dobře reprezentovali školu a obsadili výsledné 2. místo.

K dosaženému úspěchu srdečně blahopřejeme!

• Soutěž "PF 2018"

• Vedení školy vyhlašuje žákovskou soutěž o nejlepší novoročenku SPŠ Chrudim. Autor nejlepšího návrhu bude odměněn. Zájemcům předá podrobnější informace Ing. Macháčková.

Uzávěrka soutěže je 30. 11. 2017.